Horoskopai
Šeštadienio, liepos 31 d.
[»] Avinas
Galite gauti intriguojančių pasiūlymų dėl tolimos kelionės ar net gyvenimo užsienyje, tačiau dabar nepriimkite sprendimų: jums reikia laiko viską ramiai apsvarstyti.
-- -- --
[»] Jautis
Dėl jums nežinomų priežasčių ar padedant slaptiems užtarėjams galimi naudingi pokyčiai. Labiau pasiseks tiems, kurie užsitikrins kolektyvo palankumą. Spręskite sudėtingas problemas.
-- -- --
[»] Dvyniai
Nors diena sėkminga, įtampą jausite nemenką. Gali apimti prieštaringi jausmai, norai. Labai nesiblaškykite, ankstesnių ketinimų keisti neskubėkite. Galbūt reikia išlaukti? Suskubkite sutvarkyti kuo daugiau svarbių reikalų.
-- -- --
[»] Vėžys
Lemtingi bus susitikimai, išgirsti žodžiai, gauti pasiūlymai, patarimai. Imsite daug ką kitaip suprasti, matyti. Niekur nesiveržkite, pajuskite, ką jums diktuoja gyvenimas.
-- -- --
[»] Liūtas
Įspūdingas metas: galima priimti svarbius sprendimus, susijusius su veikla bei šeima, taip pat gyvenamąja vieta (galbūt suvoksite, kad reikia viską keisti, kraustytis kitur).
-- -- --
[»] Mergelė
Keista diena: kai jausitės teisūs, aplinkiniai tai neigs, bet jei abejosite savo sugebėjimais, sulauksite palaikymo... Vis dėlto jums nuotaiką sugadinti bus sunku ir būsite kupini geriausių nuojautų, meilės.
-- -- --
[»] Svarstyklės
Galite apie save sužinoti itin svarbių dalykų. Geras metas darbams sisteminti: bus šviesi galva, džiugi nuotaika. Aplinkiniai noriai su jumis bendraus, sieks padėti, veikti kartu.
-- -- --
[»] Skorpionas
Savo nuomonės reikšti, iniciatyvos demonstruoti nederėtų, sėkmė lydės tuomet, kai paisysite šeimos nuomonės bei interesų, tad būkite kuklesni, kantresni, siekite prisiderinti, pirmi nusileisti.
-- -- --
[»] Šaulys
Nevaržykite savęs, tai džiaugsmo, kūrybinės sėkmės, taip pat meilės diena. Kad ir ko imsitės, tai suteiks pasitenkinimą, naudą.
-- -- --
[»] Ožiaragis
Pasistenkite šią dieną praleisti kuo ramiau ir paprasčiau. Sutelkite jėgas svarbiems darbams atlikti, neįvykdytiems pažadams.
-- -- --
[»] Vandenis
Verta pakovoti už teisybę, bet neverta dėl jos ginčytis. Rinkitės dalykinius partnerius, aptarinėkite su dabartiniais veiklos plėtimo perspektyvas. Tiesa, nepersidirbkite, mokėkite atsiriboti nuo neprivalomų, antraeilių darbų.
-- -- --
[»] Žuvys
Kad būtumėte stipresni kritišką akimirką, nesipykite su tais, kurie jus remia ir myli, ir pasistenkite stiprinti ryšius su sąjungininkais, bendraminčiais bei antrąja puse.
-- -- --
Atgal
© 2015-2021 | Apie Mus | Kontaktai .