Horoskopai
Trečiadienio, spalio 20 d.
[»] Avinas
Tikriausiai neišvengsite aplinkybių, stabdančių jūsų iniciatyvą, verčiančių dvejoti, nepasitikėti. Saugokitės vagių ir kitų nesąžiningų žmonių. Lengva įsipainioti į meilės trikampį. Verčiau nežaiskite kitų žmonių jausmais.
-- -- --
[»] Jautis
Galima psichologinė arba turtinė dilema, balansuosite tarp noro padaryti gerą įspūdį savo vertybėmis ir gobšumo. Kad ir kaip pasielgtumėte, galimas nuostolis.
-- -- --
[»] Dvyniai
Neatsisakysite nė vienos progos papildyti piniginę arba pigiau apsirūpinti tuo, ko jums reikia ar norisi. Būkite apdairesni, nes ne visa informacija bei reklama atitiks tiesą. Atkreipkite dėmesį į vaikų užsiėmimus, ar jie saugūs ir moralūs.
-- -- --
[»] Vėžys
Tikėtinas pasiūlymas arba informacija, galinti pasitarnauti dalykiniams, finansiniams tikslams. Tačiau įmanoma ir klasta, veidmainystė. Labiau įsigilinkite į keistus pasiūlymus, išsisukinėjimus.
-- -- --
[»] Liūtas
Gali paaiškėti aplinkybės, trukdančios jūsų planams. Stokosite emocinės pusiausvyros, todėl galite išprovokuoti konfliktus. Galbūt gausite pranešimą, kurio nesitikėjote. Nelabai pasitikėkite savo vaikais, jų fantazija bus pernelyg laki.
-- -- --
[»] Mergelė
Iš ryto nesusipratimų gali kilti darbe ar pakeliui į jį. Laikykitės saugos darbe bei sanitarijos taisyklių. Vakare pralinksmėsite, jeigu užsiimsite tuo, kas jums įdomu. Dėmesio ženklų tikriausiai sulauksite iš slapto gerbėjo.
-- -- --
[»] Svarstyklės
Ši diena panardins į profesinių arba asmeninių rūpesčių okeaną. Gali būti, kad teks atlikti veiksmus, kurie nepatiks aplinkiniams. Paaštrės pojūčiai, susiję su meilės jausmais. Jeigu įvyks kas nors nenumatyta, svarbu nesutrikti, pasitikėti savimi.
-- -- --
[»] Skorpionas
Šiandien mažiau klausykite svetimų patarimų, kaip tvarkyti jums žinomus reikalus. Verčiau nesigundykite ir naujais pasiūlymais, neapsvarstę, ar juos įmanoma praktiškai realizuoti. Tiesiog laikykitės taisyklių bei instrukcijų.
-- -- --
[»] Šaulys
Ši diena kažkokiu būdu tikrins jūsų psichologinę stiprybę, o gal ir veiklos kokybę, kompetenciją. Galite priimti sprendimą, susijusį su nauju pirkiniu, investicijomis. Neblogai pasidarbuosite savo šeimos labui.
-- -- --
[»] Ožiaragis
Šiandieną gali susidaryti palankios aplinkybės pokalbiams, deryboms su įtakingais asmenimis. Visgi labai rimto požiūrio ir konkretumo nesitikėkite: nuomonės išsiskirs arba daug kas bus nutylima, ir tai gali lemti nesusipratimus.
-- -- --
[»] Vandenis
Ryžtingai imsitės dalykinių reikalų. Pasižymėsite kūrybingumu, iniciatyvumu. Tačiau gali būti, kad painiosite savo ir kitų pareigas, atsakomybę bei kelsite erzelį, elgsitės nelabai adekvačiai.
-- -- --
[»] Žuvys
Suaktyvės kolektyvinė veikla, teks derintis prie kitų. Nepraraskite atidumo bei atsakomybės jausmo, nes tai labai matysis aplinkiniams, kolegoms, klientams. Galite įsigyti planuotą daiktą.
-- -- --
Atgal
© 2015-2021 | Apie Mus | Kontaktai .